0
 • §1

  Postanowienia Ogólne

  1. Operatorem strony internetowej www.e-plexi.pl jest właściciel.
  2. Przeznaczenie strony: informacja o nowościach produktowych właściciela, informacja o konkursach prowadzonych przez właściciela, dostęp do gier.
  3.Użytkownik jest zobowiązany do korzystania ze strony w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, obowiązującym prawem, ogólnymi zasadami korzystania z sieci Internet oraz celami utworzenia strony, a w szczególności w sposób nie naruszający praw osób trzecich oraz praw właściciela.
  4.W przypadku stwierdzenia, że Użytkownik narusza pkt. 3 lub dopuszcza się działań opisanych w pkt 3, właściciel ma prawo podjąć wszelkie działania prowadzące do naprawienia poniesionej w związku z tym szkody.

   

  §2

  Odpowiedzialność za treść

  1. Właściciel odpowiada jedynie za treści własne zamieszczone na stronie.
  2. Informacje zamieszczane przez właściciela na stronie są na bieżąco aktualizowane oraz sporządzane w sposób staranny, jednakże właściciel nie udziela gwarancji za prawidłowość, aktualność, kompletność i stałą dostępność strony.
  3. Właściciel udziela wiążących informacji, porad, zaleceń lub wyjaśnień wyłącznie w ramach komunikacji indywidualnej.
  4. Właściciel zastrzega sobie prawo zmiany oferty internetowej, jej uzupełniania, skracania lub całkowitego wycofania. Nie gwarantuje również, że treści oferty internetowej są odpowiednie dla użytkownika i jego celów.
  5. Na stronie mogą być umieszczone linki do adresów internetowych podmiotów trzecich, na których treść właściciel nie ma żadnego wpływu. Za treści znajdujące się pod linkowanymi adresami odpowiada wyłącznie ich operator.
  6. Właściciel zwraca się z prośbą o bezzwłoczne jego powiadomienie, jeśli użytkownik, korzystając z linków umieszczonych na stronie, trafi pod adresy, których treści wydają się użytkownikowi wątpliwe. Usunięcie tego rodzaju linków nastąpi bezzwłocznie po uzyskaniu informacji o naruszeniu prawa przez treści adresów linkowanych. Oświadczenie to obowiązuje dla wszystkich linków znajdujących się na stronie właściciela.

   

  §3

  Obszar obowiązywania oferty

  1. Oferta internetowa właściciela jest przeznaczona dla obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i została sporządzona na podstawie polskiego prawa. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, czy oferta internetowa jest odpowiednia dla użytkowników z innych państw, ma tam zastosowanie i jest prawnie dopuszczalna.

  Bezpieczny transport

  Maecenas mi diam, luctus sit amet auctor vestibulum, aliquam sit amet lectus. Maecenas volutpat tincidunt tellus.

  Szybka realizacja

  Integer et posuere lectus. Nulla aliquam fermentum turpis, fermentum cursus eros. Donec id massa est.

  Pleksi na każdy wymiar

  Ut dictum enim a posuere consectetur. Cras eget mauris convallis, mollis massa quis, sodales purus, convallis varius metus.

  Projekt i realizacja: strony internetowe Wrocław, sklepy internetowe Wrocław, strony internetowe Warszawa, sklepy internetowe Warszawa